Jak przygotować się do lekcji pływania?

  • 27 sierpnia, 2022

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z pływaniem i szykujesz się na pierwszą lekcję, to na pewno czujesz mieszankę ekscytacji i niepewności. To normalne, ponieważ nauka nowych umiejętności zawsze wiąże się z pewnym stresem. Jednak nie musisz się martwić, ponieważ w tym artykule przedstawię kilka wskazówek, które pomogą Ci przygotować się na swoją pierwszą lekcję pływania.

1. Przygotuj odpowiednie strój, oraz akcesoria, które pomogą Ci w nauce pływania.

Przed swoją pierwszą lekcją pływania należy przygotować, oraz wziąć odpowiedni strój, klapki, czepek, ręcznik. Najważniejsze są właśnie te rzeczy, ale nie zapomnij o uśmiechu, ponieważ w końcu rozpoczynasz naukę nowej umiejętności

2. Przygotuj swoje ciało

Pływanie jest formą aktywności fizycznej, w której pracuje całe ciało, dlatego warto przygotować się na pierwszą lekcję. W przeciągu dwóch godzin od zajęć nie jedz ciężkich posiłków i nie pij dużej ilości napojów gazowanych. Dobre nawodnienie organizmu jest ważne, ale lepiej wypić wodę lub soki owocowe, zamiast napojów słodkich i gazowanych. Przed lekcją pływania warto również wykonać kilka ćwiczeń rozgrzewających, aby rozruszać mięśnie.

3. Przyjdź na czas

Przyjdź na pierwszą lekcję pływania przed czasem, aby mieć wystarczająco dużo czasu na znalezienie miejsca parkingowego, bądź miejsca, w którym odbędą się zajęcia. Dzięki temu unikniesz stresującej sytuacji.

🐳Brak wolnego czasu na tygodniu a mimo tego chcesz nauczyć się pływać?

Już teraz weekendowa nauka pływania, z możliwością uczęszczania również jedynie w wybrany dzień – sobotę lub niedzielę.🐳

🐬Zajęcia odbywają się na basenie Uniwersytetu Przyrodniczego (ul. Głęboka 31).🐬

🐋Cena za semestr składający się z 14 zajęć nauki pływania wynosi 490 zł (z rabatem 440 zł*).🐋

🐳Oferujemy: 🐳

– naukę pływania dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych;

– zajęcia indywidualne;

– doskonalenie pływania;

– zajęcia grupowe rodzic z dzieckiem.

🎁 *Rabat 10% dla każdej osoby, która zaprosi na zajęcia koleżankę, znajomego, siostrę bądź brata. 🎁

🔥Jeśli chcesz zapytać o szczegóły, skontaktuj się z nami:

☎️telefonicznie: 729 547 106

💻przez pocztę: kontakt@swimlove.pl

🐳Widzimy się na basenie🙌🏽🐳